6701 sayılı Kanunla kontrol edilen TİHEK, büyük fırsatları yakalamak ve yaratmak, kötü muamele ve kötüye kullanımla mücadele etmek ve ayrılıkla mücadele etmekle görevlendirilmiş bir kamu kuruluşudur.

Mobbing, ilgili birey için sıkıntılı sonuçlara, fiziksel ve zihinsel sorunlara, davranış sorunlarına, sosyal sorunlara ve maddi zararlara neden olabilir. Her ne kadar mobbingin atıfta bulunulan kişiler üzerindeki kötümser sonuçları olursa olsun, aynı şekilde mağdurların ailelerini, yakın çevrelerini, çalışma koşullarını, toplumu ve şok edici bir şekilde ülke ekonomisini de etkileyebilmektedir. TİHEK olarak, taahhüdümüzün inşasında mobbing farkındalığına yer vermek için bu taslağı tamamlama konusunda açık kurum ve kuruluşlarda çalışan tüm çalışanlara güvenilmektedir.

Faiz kasıtlıdır ve düzenleme düşünülür. Denetime meraklı olanların tekil verilerinin gireceğini tahmin etmek aptalca. Anahat cevaplarınız hiçbir şekilde kişi veya kurumlara verilmeyecek ve inceleme savunması dışına alınmayacaktır. İnsanların deşifre edilmemesi için anketin sonraki etkileri araştırılacaktır.

Anahat 10 dakikadan kısa sürecektir. Anket 13.03.2022 23:59’da kapanacaktır. Denetimle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunu varsayarak talebinizi “[email protected]” e-posta adresine iletebilirsiniz.