Sat. Jul 20th, 2024

Collectrobux.com, birçok Roblox müşterisinin ücretsiz Robux almak için sürekli ziyaret ettiği bir sitedir. Nitekim doğru okudunuz! Roblox oyun içi parası olan Robux’u ücretsiz veren bir sitedir.

En azından Collectrobux.com aracılığıyla ücretsiz Robux’u nasıl edineceğiniz konusunda bir fikriniz var mı? Cevabınız HAYIR ise, o noktada rahatlayın, burada her şeyi ele aldık. Burada, Collect Robux’un ne olduğu, ücretsiz Robux’un nasıl temin edileceği, yasal mı yoksa sahte mi olduğu dahil her şeyi ayıracağız veya müşteriler ücretsiz Robux almak için bunun gibi herhangi bir dış destinasyonu ziyaret etmeli mi?

CollectRobux.com Nedir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, ücretsiz Robux vermek için web’de erişilebilen çok sayıda siteden biridir. Collectrobux’u tartışmak için burada olduğumuz için, Robux’u ücretsiz olarak veren diğer siteleri tartışmayacağız.

Bu, bilgisayar oyunları oynayarak, uygulamaları indirerek ve teklifleri tamamlayarak Robux’u vermeyi iddia eden bir sitedir.

Collectrobux.com’u ziyaret ettiğiniz noktada, bu sitenin açılış sayfası size Robux’u etkili bir şekilde almanız gerektiğini açıkça gösterecektir. Aslında, Roblox Kullanıcı Adınızı veya E-posta Kimliğinizi koyduktan sonra size Robux vermiyorlar.

Roblox mağazasından bir şey satın almak için, ancak nakit paranız yoksa, ücretsiz Robux satın almak için incelemelerine katılmalı, reklamları izlemeli veya bu web sitesindeki uygulamaları indirmelisiniz. İncelemelerine katılmadığımız veya herhangi bir teklifi tamamlamadığımız için, Robux’u toplamanın Robux’u satın almak için gerçek bir aşama olduğunu size garanti edemeyiz.

Collectrobux.com’u Kullanarak Nasıl Ücretsiz Robux Kazanılır?

Collectrobux.com aracılığıyla Robux’u satın almak açıktır. Bununla birlikte, tüm etkileşim hakkında bir fikriniz yoksa, o noktada verilen ilerlemeleri izleyin:

Gerçekten yapmak istediğiniz asıl şey, Roblox kaydınızı CollectRobux.com’a bağlamak.

Kaydınızın arayüzünü oluşturmak için, yukarıdaki resimde gösterilen ‘ŞİMDİ her şeyi al’ seçeneğine dokunmalısınız.

Böyle yaptığınızda, ekranda Roblox Kullanıcı adınızı girmeniz ve ‘Bağlantı HESAP’ düğmesine tıklamanız gereken başka bir pencere görünecektir.

Bu düğmeye tıkladığınızda, ekranda doğru kullanıcı adını girdiğinizi onaylayan başka bir pencere görünecektir. Olağanüstü olarak, bu site aracılığıyla edindiğiniz Robux miktarı, girdiğiniz kullanıcı adına yatırılacaktır. Bu şekilde doğru kullanıcı adını girmeye çalışın.

Nasıl Puan Kazanılır?

Collect Robux’a odaklanmak, biraz genişletilmiş bir etkileşimdir. Odakları elde etmek için, esasen ‘POINTS Tedarik’ seçeneğine dokunmanız gerekir. Bunu yaptığınızda, sahip olduğunuz gadget türünü seçmenizi isteyen bir ekranla karşılanacaksınız.

Sahip olduğunuz gadget’ı seçmelisiniz – iPhone, iPad ve Android. Gadget’ı seçtikten sonra, Kaynak 1 veya Kaynak 2’yi seçmelisiniz. Bunu yapmak ekranda çeşitli teklifleri karşılayacaktır.

Yukarıdaki resimde görülen tekliflerden herhangi birini seçmeli ve tamamlamalısınız. Anlaşmayı bitirmeyi bitirdiğinizde, size garanti odakları verilecektir. Belirgin bir şekilde, bir puan bir Robux’a eşittir.

Bir anda kredi veren birkaç teklif var ve bazılarının krediyi bitirmeye odaklanması için 24 saat gerektirebilir.

CollectRobux’ta Yönlendirme Sistemi Nasıl Çalışır?

Roblox mağazasında düzenli olarak alışveriş yapan arkadaşlarınız veya akrabalarınız olduğunu varsayarsak, bu noktada Collect Robux, sizi %10 komisyona bırakabilecek bir dış referans verir. Nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikriniz yoksa, o noktada bu gönderiyi incelemeye devam edin.

Collectrobux.com’u ziyaret edin

Yönlendirmeler sekmesine tıklayın

Bu sekmeye geldiğinizde, daha önce gösterildiği gibi bir pencere göreceksiniz.

Bir komisyon temin etmek için, bu bağlantıyı sevdiklerinize vermelisiniz.

Gönderilen bağlantıya tıkladıklarını ve odakları sağladıklarını varsayarsak, kârlarının %10’unu fazladan bir şey olarak alırsınız.

İşte Tüm Yeni Collect Robux Redeem Kodları

Roblox mühendisi gibi, Collect Robux’un yapımcısı da odak ve telafi sağlamak için inanılmaz bir şans vermek için sık sık yeni geri alma kodları bırakır. Bu kodların ana dezavantajı, kısa bir süre içinde geçmeleridir.

Site kapatıldığından beri, sitenin tasarımcısı çeşitli Collect Robux kodları teslim etti, ancak şu anda dinamik olan birkaç kod var.

CollectRobux Kodları (Çalışıyor)

Şu anda geri alınabilecek tek bir kod var.

DOĞRU9900 (YENİ!)

Daha fazla kod erişilebilir olduğunda, bu özeti yenileyeceğiz.

CollectRobux Kodları (Süresi Dolmuş)

Ekli kodlar sonlandırıldı ve bu yıl için kurtarılamaz. Bu kodları geri almaya çalıştığınızı varsayarsak, “Bu kod şu anda izin verilen maksimum sayıda şey kurtarıldı” ifadesini içeren bir mesaj alacaksınız.

Saç

JustinBoiYt

LakyRobux

pislik

Süper

SüperCollectRobux.com’u Kullanmak Güvenli mi?

Collect Robux, Roblox veya resmi olarak Robux veren herhangi bir aşama ile herhangi bir kısıtlaması olmadığını açıkça belirttiğinden, Collect Robux aracılığıyla Robux’u temin etmek için korunmuyor. Roblox, oyuncuların herhangi bir yabancı site veya araç aracılığıyla Robux edinmesine izin vermediğinden, bu siteyi kullanırken keşfettiğinizi varsayarsak, kaydınızın askıya alınma veya yasaklanma ihtimali vardır.

By admin