Thu. Jun 13th, 2024

Sevecen yüz oluşturma aşaması, kararlı bir ilişki içinde olan veya “Çocuğumuz neye benzeyebilir” sorusunu soran aşk kuşları olan müşteriler için çalışır. Yapay zeka yeniliklerinin ve derin öğrenmenin yardımıyla, gelecekteki bir bebeğin varlığını öngörmek şu anda düşünülebilir! Yüz beklentisi hesaplaması aşamalı olarak çalışır ve çocuklarının görünümünü oluşturmak için her “ebeveyn”den bir fotoğraf çeker. Oluşturulan her fotoğrafın doğruluğu, endüstri kriterlerinin üzerinde olan %90’dır ve gerçekten de, suç ortaklarının arızalı resimleri karşısında çocuğumun neye benzeyeceğini gösterir.

Baby Maker bir çocuk üreticisi web uygulamasıdır – dünyanın her yerinden müşterilerin anında bebek üretmesine izin vermek için her zaman, her yerde ve herhangi bir cihazda çalışır. Sahneye İngilizce ve 9 ek lehçede erişilebilir.

Bir çocuk yapmak için, müşterilerin imajlarını ve suç ortaklarının bir imajını aktarmaları gerekir. Baby Maker, müşterilerin popüler süper yıldızlarla çocuk yapmalarına bile izin veriyor – Baby Face Generator sitesi, ünlülerden sanatçılara ve rakiplere kadar 250 büyük isim fotoğrafından oluşan temel bir veri setine sahip.

Baby Face Generator, müstakbel bir çocuğun özünü kesin olarak yaratmak için suç ortaklarının yüzlerindeki 70 önemli noktayı ayrıştırır. Müşteriler, nihai sonuca varmadan önce ekstra ayarlara yaklaşır – bir çocuğa isim verebilir ve bir ten rengi seçerek bir çocuğa ince ayar yapabilirler. Eğer ten rengi değişmezse, sonuç olarak hesaplama onu ayırt eder ve eşleştirir. Yönlendirmeyle ilgili olarak, müşteriler bir çocuk veya genç bir bayan seçebilir ya da Bebek Yapıcının onları şok etmesine izin verebilir.

Yeni gönderimden sonra, BabyFaceGenertor.com sitesi aydan aya 100.000’den fazla müşteri tarafından ziyaret edildi ve her ay 10.000’e kadar çocuk yarattı.

By admin