Fri. Jul 19th, 2024

Acunmedya Akademi ile ilgili coşkusunu paylaşan Acun Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte “istisnai bir başarı sahnesi” kurmayı seçtiklerini ifade etti.

Acun Ilıcalı, eşlik eden şunları söyledi:

“Dünyaya yön veren kişiler vizyonerlerdir”. Bu soru sormadan sevdiğim ve geçerli olmayı kabul ettiğim bir açıklama. Sürekli fantezilerinizi, arkadaşlarınızı kovalayın. Bir ton isteyin, bağlayın, potansiyel sonuçları görün, değerlendirin, başarı kolayca yerine oturacaktır. Ben bunu yaptım. Siz vizyonerlerin fantezilerinin peşinden gidebilmeniz için şu anda Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte olağanüstü bir ilerleme aşaması olacağını kabul ettiğimiz Acunmedya Akademi’yi kurmayı ve gerçekleştirmeyi seçtik. Herşey gönlünce olsun.

ACUNMEDYA AKADEMİSİ’NDE HANGİ BÖLÜMLER VE EĞİTİMLER MEVCUTTUR?

“Hayaliniz İşiniz Olsun” atasözü ile yola çıkan Acunmedya Akademi, “TV, Gastronomi ve Dijital”, usta TV uzmanları, usta gurme uzmanları ve bilgisayarlı patronların alanlarında hazırlık yapıyor.

Acunmedya Akademi’de, insanların daha önceden hazırlık yapmışlarsa bu alanlardan herhangi birinde tamamen yer almaları hedefleniyor. Dolayısıyla yeni, doğru, gelecek ve önemli verilerin ve uygulamanın tanıtılması, Acunmedya Akademi’nin yeri doldurulamaz olarak gördüğü ve değişmez bir şekilde bağlı kaldığı bir çalışma disiplinidir.

ACUNEDYA AKADEMİ AYRICALIKLARI

Acunmedya Akademi, Nişantaşı Üniversitesi’nin tecrübesiyle verdiği güçlü eğitimi okul sahnesine katarak, yurt içi ve dünya çapındaki geçici işler ve açık pozisyonlarla gidişatı koordine ederek, avantajlı bir dünyanın girişlerini de Acunmedya Akademileri’ne açacaktır. önemli alan çemberlerini ilişkilendirir.

ACUNEDYA AKADEMİ DİPLOMASI

Eğitimlerini Acunmedya Akademi’de etkin bir şekilde bitiren Acunmedya Akademisyenleri, dünyanın ve Türkiye’nin her yerinde önemli olan Nişantaşı Üniversitesi tarafından desteklenen Acunmedya Akademi Diploması almaya hak kazanacak.

By admin