Tue. Jun 18th, 2024

V okamžiku, kdy získáte svou milovanou hru, můžete zapomenout na čas a skončit s hraním mnohem později, než jste plánovali.

V současné době se fanoušci PlayStation mohou podívat na to, jak dlouho strávili poflakováním se na pódiu. Tento nový omezený čas zahrnuje i to, že je hit PlayStation 2021 Wrap-Up a umožňuje hráčům vzpomenout si na rok a vzpomenout si na každou hru, kterou hráli.

Pohled na váš PlayStation Wrap-Up vám vynahradí čtyři bezplatné symboly, které můžete obnovit pomocí kódu.

Jak můžete získat souhrnnou zprávu PlayStation?

Přejděte na adresu wrapup.playstation.com

Přihlaste se pomocí svého účtu PlayStation Network

Po označení ve svém záznamu budete mít možnost zobrazit úplný souhrnný přehled
Hráči, kteří doufají, že budou sdílet své zprávy prostřednictvím webových médií, se mohou podívat do spodní části své zprávy a využít k tomu tlačítka online médií. Když využijete některého z výhod nabídky, objeví se pružina a budete se muset přihlásit do svého webového mediálního účtu v případě, že jste to právě na svém gadgetu neudělali.

Při následující transformaci na PlayStationu a přihlášení do svého záznamu budete mít rovněž možnost použít kód, který vám poskytne čtyři symboly. Zprávy Wrap-Up zahrnují souhrnné detaily provedené všemi hrami PlayStation, což hráčům umožňuje podívat se na perfektní měření, jako je absolutní počet vraků v Destruction All Stars a další různé neobvyklé spolupráce ve hře.

Závěrečné zprávy budou k dispozici do 20. února a je velká pravděpodobnost, že komponenta nemusí nakrátko vrátit jednu až do konce roku 2022. Pokud ve své souhrnné zprávě nic neuvidíte, zkontrolujte Nastavení shromažďování dodatečných dat pro váš záznam, protože pokud máte omezenou možnost volby, společnost Sony nebude moci sestavu přizpůsobit vašemu záznamu.

By admin