Sun. Jun 23rd, 2024

W poniższym wpisie omówiliśmy, jak zdobyć boską uzdę. Obok każdej istotnej części, którą przekazuje.

Czy można powiedzieć, że starasz się ukończyć The Dirge World Quest Hyperiona w grze komputerowej Genshin Impact? W tym artykule dowiesz się, jak najlepiej wykonać zadanie Hyperion’s Dirge World Quest oraz o zdobyciu niebiańskiej uzdy i wszystkich lokacji oferujących w grze komputerowej Genshin Impact.

Każdy musi wiedzieć: jak zdobyć Boską Uzda w Stanach Zjednoczonych.

Misja wymaga trzech Darów Aberaku, które są umieszczane w Enkanomiyi. W przypadku, gdy badałeś region, prawdopodobnie widziałeś kilka nienormalnych układów kamiennych ze znakami Sigil.

Pozwól nam zacząć od zapoznania się z Scared Bridle!

Święta Uzda
Każda lokacja wymaga jednego rodzaju Sigila. Niestety, nie odnotowałem poszczególnych rodzajów Sigilów w każdym miejscu. Chcesz mieć trzy z każdego Pieczęci, aby zdobyć Uzda w następujących obszarach.

Trzy z tych miejsc docelowych są ważne dla „prośby o zdobycie boskiej uzdy, a ty również natkniesz się na Aberaku. Po zakończeniu krótkich doświadczeń w tych dzielnicach otrzymasz wynagrodzenie w postaci Darów Aberaku. Pozwól nam o tym porozmawiać to więcej.

Wróć do małej komnaty pod Dainichi Mikoshi i przechowuj każdą z trzech Darów Aberaku na specjalnych schodkach. Spowoduje to krótkie prawdziwe życie.

W tym momencie zauważysz okrąg, który cię zniszczy i skłoni cię do dryfowania na najwyższy punkt szczytu. Możesz tam rozmawiać z Aberaku. Otrzymasz od niego Boską Uzdę i będziesz miał możliwość ukończenia misji Dirge Hyperiona w Genshin Impact.

Zdobądź boską uzdę
Aby zdobyć Boską Uzda, musisz ukończyć zadanie Hyperion’s Dirge World. Przed misją upewnij się, że ukończyłeś poprzednią serię podróży.

Syros Solucja i porady dla Phaethona

Metodologia Opis wykresu nr

Porozmawiaj z zjawą, Clymene.
Przedstaw Perłę Sango Królewskim Grobowcom.
Poznaj Locus Przewodnika Dusz.
Ukończ zadanie Hyperion’s Dirge World, aby zdobyć Boskie Uzda.
Daj Clymene Boską Uzda i zobacz ją w wodzie.
Porozmawiaj z Clymene
Boski gracz ptaka
Prawdopodobnie zauważyłeś, jak zdobyć wspaniałe stosy Boskiej Uzdy ze Wzgórz Qingyun w Genshin Impact, zakładając, że odwiedzasz ten region. Mnóstwo z nich można osiągnąć bez poruszania się, uderzając w wiatr i przesuwając się w kierunku twojego punktu.

Podobnie, jeśli nie masz Venti (nabytego przez pragnienie), możesz wzmocnić jego niezbędną wiedzę, aby uzyskać korzyści i ślizgać się wyżej w klimacie.

Ostatnie słowa
Zgodnie z naszą analizą kontekstową, możemy powiedzieć, że innowacja w konsekwencji doprowadzi do powstania wszystkich obszarów Grobowca Królewskiego. Powinno być łatwo znaleźć je wszystkie. Chcemy wierzyć, że znalazłeś swoje rozwiązanie, jak zdobyć Boską Ogłowie?

Oprócz tego, aby dowiedzieć się o grze komputerowej, przejdź przez to połączenie.

Czy kiedykolwiek grałeś w tę grę? Czy to prawda, czy nie, że podobnie entuzjastycznie poszukujesz rozwiązania podobnego zapytania? Podziel się z nami swoimi poglądami w obszarze uwag.

By admin