Напередодні новорічних свят та Різдва найбільша торгова компанія України «АТБ-Маркет» підготувала воістину щедрі подарунки для мільйонів своїх клієнтів. Масштабна акція «АТБ вітає вас!» запущений у всіх супермаркетах мережі (їх на сьогодні майже 1300 у 24 регіонах країни), а також у першому українському інтернет-магазині «АТБ». Триватиме він до кінця грудня. Напередодні Нового року будуть оголошені імена переможців. Головним призом цього разу стане значна сума грошей на покупку власного комфортного будинку – таунхаусу. Отже, про все детально…

Майже три десятиліття українці поспішають до магазинів АТБ за гарантованою свіжою їжею перед святами. І це виправдано. У дискаунтерах цієї торгової мережі завжди є понад 3,5 тисячі товарів за найдоступнішими та справедливими цінами. Купуючи тут товари, можна систематично економити сімейний бюджет – у цьому впевнені понад чотири мільйони постійних клієнтів «АТБ». Протягом року проводяться різноманітні акції та знижки. А перед головним святом року у дискаунтерах лідера українського рітейлу відбувається справжнє новорічне диво. З 15 грудня по 4 січня включно ціни на якісні, безпечні, гарантовано свіжі продукти знижуються до 50%. На акцію припадає майже половина всього асортименту.

Окрім вигідних цінових пропозицій, цього року лідер вітчизняного рітейлу знову вирішив здивувати українців щедрими новорічними подарунками. Акція “АТБ вітає вас!” перевершує за масштабами, масштабами та призовим фондом усі попередні подібні проекти.

«Ми не змінюємо своїх традицій і намагаємося перевершити себе – як у креативному поданні, так і в ефективності подарунків. Для нас і наших партнерів це ще одна можливість висловити свою стурбованість та подяку споживачам за те, що вони обирають нас», – сказав Борис Марков. , генеральний директор та голова ради директорів АТБ.

Таким чином, у партнерстві з агентством маркетингових послуг Twiga’Go «АТБ» надасть клієнтам можливість виграти один із п’ятнадцяти сучасних телевізорів. Буде 30 роботів-пилососів, 100 золотих підвісок, а також сертифікат на знижку в Gold.ua, магазинах Comfy та підписка на MEGOGO. Але щасливий володар головного призу зустріне Новий рік та Різдво у своєму новому затишному домі. Головним подарунком акції стане 1 млн 800 тис. грн на придбання таунхаусу.

«Ми хотіли створити атмосферу затишку та магії прийдешніх свят у грудні. А що може бути краще подарунків? Нова акція від АТБ – це не просто рекламна кампанія. Це можливість порадувати себе та своїх близьких на Новий рік. Ми віримо, що це свято приносить щастя», – зазначив директор з маркетингу АТБ Валерій Бондар.

Важливо, щоб вам не довелося чекати закінчення акції, щоб отримати приз, адже кожен подарунок (крім головного призу) дістанеться його власнику до закінчення акції. Тому всі українці матимуть змогу зустріти новий 2022 рік із подарунками від мережі АТБ.

Акція від «АТБ» – це завжди незабутні емоції та фантастичні подарунки! А в новорічну ніч це саме те, що потрібно кожному з нас.

ТРИ ПРОСТІ КРОКИ: ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В «АТБ ВІТАЄ ВАС!»

Як соціально орієнтований та відповідальний бізнес, АТБ проводить усі свої дії відкрито та прозоро. Умови новорічної акції “АТБ вітає вас!” також простий. Акція триватиме до 26 грудня 2021 року в усіх магазинах АТБ.

Для участі в ньому необхідно:

Купуйте товари на суму 200 грн в магазині АТБ. один чек, що включає принаймні один продукт компанії-партнера.
Зареєструйте код від касового чека на сайті newyear.atbmarket.com.
Після перевірки коду учасник зможе закрутити віртуальне колесо фортуни на сайті і відразу побачити свій подарунок.