Mon. Jun 24th, 2024

Що таке Новий рік atbmarket com?
Newyear atbmarket com: Спільно з офісом демонстраційної адміністрації Twiga’Go організація здійснила масштабний хрестовий похід, основний фонд якого становить 1,8 млн грн на придбання квартири. Крім того, учасники мають можливість виграти 15 телевізорів, 30 роботів-пилососів, 100 золотих підвісок, знижки в магазинах Gold.ua, Comfy, а також членство в MEGOGO.

«Ми не змінюємо своїх практик, і знову ми намагалися перевершити себе – як у винахідливості, так і в адекватності подарунків. обираючи нас», – сказав генеральний директор АТБ Борис Марков.

Для всеукраїнської місії рітейлер приєднався до 16 брендів від чотирьох виробників: Pepsi, Lay’s, Садочок, Чудо, Машенька, Слов’яночка, Агуша, Хрустеам, Cheetos, Mirinda, 7 Up, Persil, Silan, Losk, Nescafe, Norweg. Подарунковими співучасниками діяльності стали Comfortable, Gold.ua та MEGOGO. Щоб долучитися до просування, покупець повинен купити товар на 200 грн з одного чека, включаючи десь один результат іміджу організації-спільника. Тоді в цей момент ви дійсно хочете зареєструвати код з перевірки на https://newyear.atbmarket.com/. Після цього учасник дійсно захоче повернути віртуальне колесо фортуни на сайті і негайно вирішити свій подарунок. Вам не доведеться за це сидіти до кінця акції – подарунок дістанеться власнику до закінчення місії.

«Ще місяць до новорічної ночі, але нам потрібно було створити відповідну атмосферу заспокоєння та чаклунства для майбутніх випадків на початку грудня. Більше того, що може бути вищим за подарунки? Нова акція від АТБ не є лише рекламна робота. Це можливість залучити себе та своїх друзів та родину в новорічну ніч. Ми розуміємо, що ця нагода приносить радість, тому співпрацювали з нашими спільниками, щоб стати її постачальником”, – каже Валерій Бондар, директор з маркетингу Мережа АТБ.

Незважаючи на практику вітати українських суперзірок до реклами, цього разу інноваційна група вирішила зробити ставку на одиночку, текст і наміри якої згадуються з основної проби. Додамо сюди офіцер безпеки, який грає на барабанах, а клерк-піксі викликає фантазійний будинок.

Цього разу ми стикаємося з іншим випробуванням – перевершити самих себе. Для цього ми склали мелодію, яка надовго залишається в моїй пам’яті і, безперечно, пов’язана з організацією АТБ. Додано пару простих подій і яскравих персонажів. Також у нас вийшло класне відео, яке, я впевнена, стане веб-сенсацією», – уточнює кураторка Twiga’Go Альона Андрієвська.

Три офіси всередині Omnichannel, що просувають групу Twiga Ukraine, негайно впоралися з публічним завданням. Група Twiga’Go стала передвісником у повороті подій та проведенні акцій. Офіс Lions займався ідеєю місії, а творчий відеоофіс Lovivideo керував розробкою рекламного відео.

Акція триватиме з 1 по 26 грудня 2021 року у всіх магазинах АТБ та в веб-магазині організації.

By admin