Sat. Jun 22nd, 2024

Mniejszy niż zwykle to sztuczka, ale sam film to poważne obszary siły dla bez wątpienia Wojtek „ojwojtek” Przeździecki sprawdził, który ze 100 Influencerów uznałby oczywiście „ranżowy” udział i próbował wykorzystać zasięgi do pozyskania na nie- istniejąca pozycja. Jeśli zastanawiasz się, do czego mogą posunąć się Influencerzy, ten film jest idealnym przestrogą dla obserwatorów.

Na początku przedsięwzięcie powinno być zabawną sztuczką, która nie ma szans na realizację, biorąc pod uwagę fakt, że przedmiot i jego wpływ na nieograniczone rzeczy rozpaliły czerwone światło w myślących twórcach. W każdym razie w trakcie jego kadencji skończyło się coś zupełnie innego …

Przedmiotem były opaski do butów „Inquadki”, których siłą napędową było zwiększenie dobrobytu o połowę, a pomysłowości nawet o 60%, ponadto wysyłały przez aplikację „wibracje”, dzięki którym można podrapać w wybranym miejscu stopa”.

37 na 100 Influencerów skomponowało się z powrotem, ale nie było to satysfakcjonujące cięcie – niektórzy dostali informacje o stawkach, inni o subtelnościach współpracy, a jeszcze inni byli podekscytowani „drapaniem embedów”.
Sposób, w jaki Influ skomponował się z powrotem, nie oznacza, że ​​w końcu zgodzili się na promocję (zakładając, że odwoływali się do osób z epitetu, oznacza to, że odrzucili) – do czego przejdziemy pod koniec, jednak sugerujemy obejrzenie w każdym razie cały film.

Youtuberzy skomponowani z powrotem: Gimper, Paramaxil, Karolek, VogulePoland, Check Yak, Roxmb, Fit Lovers, Palion.
Od TikTokers: Sabinitt, Kamil Szymczak, Szczęśliwa rodzina, UKWozniak, Einar, Klaudusiek, Edzio, Lena, Pysia67, Pavlloo, Emilciamentka, Wiciu.
Z Freakfights: Denis, LukasTV, Tańula, Mateusz Murański, Godlewskie, Kasjo.
Z “podejrzanych”: Szofer, Olejnik, Kruszwil.
Z programów telewizyjnych: Trybson, Marietta FIedor, MissOliwia. +4 szczury sieciowe.

Kolejnym etapem było wysłanie niedorzecznej reklamy, którą nakręcili egzaminatorzy, a w przypadku odebrania Influencera – zaoferowanie im telefonu, w którym wprost zarekomendowaliby, że to sztuczka. Przekonali siedem Influ do ostatniej dyskusji.

Okazało się, że cztery osoby na 100 były wystarczająco zrujnowane, by zgodzić się na opublikowanie rzucającej się w oczy sztuczki. W każdym razie, gdy Maciek wypowiedział się wprost z szafotu: „Nie potrafię powiedzieć, czy to działa w jakikolwiek sposób, nie ma rzeczywistej pozycji, ktoś może zrobić o tym przedstawienie i nazwać to sztuczką, ważne jest, aby przedmiot sprzedaje, niezależnie od tego, jaka jest” , poszli za gotówką.

Te cztery osoby są wyłączone z powyższej listy, choć prawnik w regulacji stwierdził, że głównym skutkiem takiej „próby” jest brak obrazu, nieuzasadniony lub potencjalnie interes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). ). OjWojtek pomyślał o alternatywnym zamiarze odwdzięczenia się im, a nie rozpowszechniania własnych subtelności.

Po spotkaniu z „człowiekiem drogi” i ministrem Wojtek doszedł do wniosku, że niezależnie od głównych zapewnień, że będzie demonstrował „cjj, a nie frajer”, postanowił zwrócić uwagę na ks. . Jakubie, że z tego zadania wyłania się coś życzliwego.

Ostatnim etapem było uwolnienie oszustów od zarzutów przyzwoitego uczynku – raty za prawdziwy cel lub inny wielki czyn zgłoszony i wysłany Wojtkowi w ciągu 48 godzin lub mniej.

Specjalista finansowy skromnie przeprosił i obiecał ruszyć dalej. Dzieciak roku opowiedział o kwestiach pieniężnych i pochwalił (tragicznie?) przedsięwzięcie. Genialny człowiek od początku utknął – wierzył w przedmiot, niezależnie od słów Maćka, że ​​prawdopodobnie się nie uda, skompromitował swoich doradców prawnych, w końcu zapłacił za godną motywację.

Dobra do pokonania wszystkich jest pozostała czwórka – Pan Kierownik, który usiłował twierdzić (11:32-15:23 całą rozpoczynającą się dyskusję z Panem „Świętą Osobą”), że nic nie zaznaczył i nie zgodził się na nic, mimo słowami np. „kasa da się załatwić i fajnie, tylko temat kasy (…) wysyłam ci też dziesięć osób, jestem ich dyrektorem”.
Nieustannie kłócił się o brak oznaczonych dokumentów, Wojtek powiedział wprost, że nie był osobą, która kierowała warunkami, ponieważ próbował zgodzić się na sztuczkę i oszukać swoich wielbicieli, a mimo to wciągnąć do niej dziesięć osób ze swojej organizacji.

Na szczęście Lord Inquadkor odkrył, kim był Pan Kierownik i nazwał go “Hubercik”. OjWojtek, ostatnio powstają niesamowite przedsięwzięcia: Ludwiczek, kolejny kanał, o którym wspominaliśmy wcześniej (ubolewamy, że na co dzień “nie wyszło”), a teraz jest – świetnie! To jeden z tych filmów, które trzeba zobaczyć.

Jak mógłbyś lubić ten film? Ponadto przede wszystkim… KIM JEST HUBERCIK? Pomimo tego, że OjWojtek, zarówno pod filmem, jak i na swoim koncie na Twitterze, prosił, żeby ich nie szukać… Wcześniej śledziliśmyw dół, jednak rozważymy wybór Wojtka. Pamiętaj, aby przekazać nam swój wkład na naszym Facebooku, Twitterze, a my bardzo chcielibyśmy przejrzeć Twój e-mail! [email protected]

By admin