Fri. Jun 14th, 2024

Galatasaray’ın taraftar tokeni GAL, bugün Süper Lig’de oynanacak olan şampiyonluk koordinatlarından önce gerçek bir yükseliş gösterdi ve vahşi bir savaşı gözlemlememizi sağlayacak.

Bugün oynanacak maçlarla Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında şampiyonluk yarışı kapanacak. Bu maçların enerjisi ile sarı-kırmızılı grubun taraftar rozeti de aynı şekilde GAL’de genişledi. Lady CoinMarketCap bilgilerine göre şu anda neredeyse% 150 büyüdü. GAL, gün içinde 35,35 dolara gelen başka bir ATH kararı aldı.

Borsa tokenlerinin% 98’ini Galatasaray taraftarları oluşturan Pariba, her gün yaklaşık 300 liraya yükseldi. Edinilen bilgilere göre döviz hacmi 6,5 civarında kaydedildi.

Sonra yine Futbol Arena’da yayınlanan bir habere göre Galatasaray Spor Kulübü, bilgisayarlı nakit dünyasında geç saatlerde öne çıkan taraftar token piyasasından 4 günde 50 milyon TL temin etti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Socios.com Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk, Chiliz, eşlik eden şunları söyledi:

“Galatasaray taraftarlarının kulüplerini ilk andan itibaren dünyanın her yerinden desteklediklerini gördük. Özellikle Galatasaray taraftarları ve Avrupa’nın pek çok ülkesinden futbol taraftarları $ GAL Taraftar Token satın aldı. Son birkaç günde bu destek önemli ölçüde genişledi. daha fazlası, kulüplerine 50 milyon TL ödeme yapıyor. Kulüplerin çok sayıda gelirinin reddedildiği bu dönemde, örneğin maç günü gelirleri, taraftarların yanı sıra kulüplerimize de gelir sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. “

GAL, beste yapıldığı saatte 29 dolardan değişiyordu.

By admin