Mon. May 20th, 2024

Hráči Fortnite by teraz mohli získať bezplatné kompenzácie účasťou na novej príležitosti skúšok Impostor. V skúškach Impostors existujú tri náhrady za odchyt, pričom sa môže pripojiť iba vopred určený počet hráčov. Ako naznačujú Epic Games, o skúšky Impostors sa môže zaujímať iba 5 miliónov hráčov, takže sa musíte rýchlo pohnúť za predpokladu, že potrebujete veci zadarmo. Toto je spôsob, akým môžete pokračovať v skúškach Fortnite Impostors a získavať bezplatné odmeny.

Najúčinnejšia metóda na získanie odmeny za vyskúšanie bezplatných podvodníkov vo Fortnite

Ak sa chcete zaujímať o skúšky Impostors, mali by ste sa jednoducho pripojiť a hrať zápasy v režime Imposters. Na začiatku postupujte nasledovne:

Navštívte stránku Impostors Trials

Prihláste sa pomocou svojho účtu Epic Games

Hrajte režim Impostors vo Fortnite a získajte odmeny

Hneď po registrácii získate sprej s horúcou hlavou. Na získanie rôznych cien je potrebné získavať identifikácie hraním zápasov. Za každé dve súradnice Impostors, s ktorými budete hrať, získate jednu identifikáciu. Keď hráte 10 zápasov, získate dostatok identifikácií na otvorenie emodži Just Between Us. Po dokončení 20 zápasov otvoríte zábal Spectral Flex.

Skúšky Impostors budú prebiehať od 25. augusta do 5. septembra. Svoj postup si môžete kedykoľvek skontrolovať na stránke Impostors Trials. Všetky zápasy Impostors, ktoré odohráte pred pripojením, sa nebudú zhodovať s identifikáciami ani cenami, preto sa snažte pripojiť a začať skôr, ako začnete hrať. Hranie 20 zápasov bude trvať dlho a na získanie týchto cien máte iba týždeň a pol.

Ak ste si vo Fortnite ešte neskočili do nového Impostors LTM, je táto príležitosť neuveriteľnou príležitosťou pozrieť sa na to. Režim je v podstate alternatívnou formou Medzi nami. Hráči sú rozdelení do dvoch skupín: agenti a podvodníci. Špecialisti musia okolo sprievodcu dokončiť rôzne práce, zatiaľ čo Podvodníci by mali bez ohľadu na to odstrániť každého agenta, ako len môžu. Je to veľa zábavy, bez ohľadu na to, či niekoľko skupín bolo z režimu znepokojených.

Fortnite je teraz dostupný pre počítače PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a mobilné telefóny.

By admin