Sun. Jul 14th, 2024

Android için Bir Macera Oyunu olan Genshin Impact MOD’un En Son Apk Sürümünü İndirin. Bu MOD Sınırsız Alışveriş İçerir. Sizinkini Şimdi İndirin!

Hayatla dolup taşan ve temel ihtiyaçlarla dolup taşan devasa bir dünya olan Teyvat’a giriş yapın.

Sen ve akraban buraya başka bir dünyadan geldiniz. Belirsiz bir tanrı tarafından izole edilmiş, güçlerinizden yoksun bırakılmış ve doğrudan derin bir uykuya dalmış halde, şu anda, başlangıçta ortaya çıktığınız noktayla tamamen aynı olmayan bir dünyaya karşı tetiktesiniz.

Bu şekilde, her bakış açısının ilahi güçleri olan Yedi’den gelen düzenlemeleri kovalamak için tüm Teyvat’taki gezinize başlar. En etkili yoldan yakın, bu harika dünyanın her bir santimini bulmak, farklı karakterlere sahip bir güç parçası olmak ve Teyvat’ın sakladığı çeşitli sırları çözmek için kurulmuş…

Devasa AÇIK DÜNYA

Herhangi bir dağa tırmanın, herhangi bir su yolunda yüzün ve en ideal yolun her bir ilerlemesini çarpıcı çevresel unsurların içine alarak dünyanın altından kıyıya geçin. Ayrıca, bu vesileyle, dolambaçlı bir Seelie’yi veya garip bir sistemi araştırmayı bırakırsınız, kim bilir neler ortaya çıkarabilir?

Doğal SAVAŞ SİSTEMİ

Temel tepkileri serbest bırakmak için yedi parçayı donatın. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo geniş bir yelpazede işbirliği yapıyor ve Yaratıcı ve sağduyulu kullanıcılar bunu kendi avantajlarına gösterecek ofise sahipler.

Hydro’yu Pyro ile parçalayacak mısınız, onu Electro ile suçlayacak mısınız, yoksa Cryo ile donduracak mısınız? Hava koşullarına hakimiyetiniz size savaşta ve soruşturmada daha fazla üstünlük sağlıyor.

Keyifli GÖRSELLER

Çarpıcı bir işçilik modeli, sürekli teslim ve size son derece canlı görünen bir yetenek kazandıran ince ayarlanmış karakter etkinlikleri ile genel çevrenize bakın. Aydınlatma ve çevre, uzun vadede normal bir şekilde değişir ve bu dünyanın her bileşenini gençleştirir.

SOUNDTRACK’i Kaldırma

Etrafınızdaki geniş dünyayı keşfederken Teyvat’ın çarpıcı ipuçlarının sizi çekmesine izin verin. Londra Filarmoni Orkestrası tarafından yapılan film müziği ayarlamaları, tutuma uygun zaman ve sürekli etkileşim ile tutarlı bir şekilde.

HAYAL TAKIMINIZI BİRLEŞTİRİN

Teyvat’ta her biri kendine has benzersiz karakterleri, hikayeleri ve hediyeleri olan farklı güçlü karakterlerle gruplaşın. Değerli etkinlik kombinasyonlarınızı ortaya çıkarın ve temelde en ezici düşmanların ve alanların bile üstesinden gelmenize yardımcı olabilecek karakterleri sahneleyin.

ARKADAŞLARLA GİRİŞ

Ekstra temel hareketleri başlatmak, aşırı süpervizör savaşlarını çözmek ve zengin faydalar elde etmek için toplu olarak zahmetli alanların üstesinden gelmek için değişen aşamalarda arkadaşlarınızla gruplaşın.

Jueyun Karst’ın doruklarında durup, hareket eden sislerin ve sizden önce gevşeyen uçsuz bucaksız manzaranın içine girerken, Teyvat’ta biraz daha kalmanız gerekecek. nasıl gevşeyebilirsin? İlerleyin, Gezgin ve gezinize başlayın!

By admin