Common 1996 yılında İstanbul Kartal Cevizli’de 0-14 yaş çocuk ve genç malzemeleri perakende satış yeri olarak kurulmuştur.

Market tarzı malzeme mağazası fikri ile sağladığı gider avantajını müşterilerine yansıtarak, makul ve kaliteli alışverişin adresi olan Ortak Çocuk Dünyası; www.civilim.com yurt içinde 70, yurt dışında 9 mağaza ve 2000’i aşkın temsilciliği ile kısa sürede 100.000 m2’lik bir iş alanına siz değerli müşterilerimizin bereketiyle ulaşmıştır.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Ortak Çocuk Dünyası, 650 marka ile yer alan 42000’e yakın ürün çeşidini, ürün toplama avantajıyla tutarlı bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Kliniğin çıkış yollarında tanıştığımız anne ve gençleri, hamile kıyafetleri ve tüm malzemeleri gibi tüm malzemelerimizi de içeren geniş ürün yelpazemizi zaman geçtikçe büyütüyoruz. Sivil Çocuk Dünyası yürüyüş yollarında 14.

Ürünlerimizi, aldıkları hediyelerle deneme şansı bulan sakinlerimizin istisnai istekleri üzerine açmış olduğumuz www.civilim.com’da mağazalarımız ile benzer maliyet ve açılışlarla Türkiye’nin her yerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. mağazalarımızın olmadığı kentsel topluluklardan alın.

Türkiye’nin pek çok yerinde mahalle ve bilinmeyen objektif buluşmalara talep eden ortak genç gerçeği, “hem kalite hem de 365 gün indirim” markasıyla Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyor.

Ortak Çocuk Dünyası, kendi sermayesi ile gelişerek “0-14 Yaşında Hiçbir Şey” kuralının önkoşullarını yerine getirmeye devam edecektir.

Görevimiz

Kaliteli ürünleri makul maliyetlerle, her ihtiyaç noktasında müvekkillerimizin dikkat çekici yardım doğasıyla müşterilerimize ulaştırmak.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışında kendi öz sermayemiz ile gelişim odaklarımızı anlayarak, kalite ve tüketici sadakatini destekleyerek, anne, çocuk ve genç perakendeciliği alanında ana kuruluş olmak.

Degerlerimiz

Kaliteli yardım sunmak

açık sözlü olmak

sırıtıyor olmak

Sonuç konumlu olmak

saygı eklemek için

hoşgörülü ol

İyileştirme konumunda olmak

İklimi sağlamak