Sat. Jun 15th, 2024

“Hangi tarihlerde, hangi ihalede, hangi oranda kime sattınız? ‘Dedik. Soruyoruz, çık dışarı, açıkla, bu bir devlet sırrı mı? Defol git kardeşim, hesap ver.

“Mücadelemize kararlılıkla devam edeceğiz. Bugün il başkanlarımızı, ilçe başkanlarımızı ve gençlik şubelerimizi ifade etmeye çağırıyorlar. Sorun değil. Üyemizden başkanımıza ne kadar baskı yaparsanız yapın geri adım atmayacağız. . Sorduğumuz sorudan çok rahatsız oldular. ” Rahatsızdılar. Verdiğimiz rahatsızlıktan çok memnunuz. “

Merkez Bankası rezervleri piyasaları neden endişelendiriyor?
CHP sonuçlarından memnun
Billboard ve parti kuruluşlarından 128 milyar dolarlık afiş indirilen CHP, tartışmanın sonuçlarından memnun.

Posterlerin indirilmesi tartışması nedeniyle toplumun büyük bir kesiminin “128 milyar dolar” tartışmasının farkında olduğuna dikkat çeken CHP kaynakları, posterlerin yargı tarafından müdahalesinin “panik” olarak algılandığını savunuyor. kamuoyunda hükümet.

Geçmişte Erdoğan’ın “gündemi belirlediği” belirtilirken, “128 milyar dolar nerede?” Tartışmada hükümetin sürekli “cevap vermesi” gereken parti olduğu vurgulanıyor.

CHP yöneticileri, sosyal medya ve diğer medyadan ikna edici bir yanıt alana kadar, onları engellemeye yönelik girişimlere rağmen afiş asmak için “sormaya devam edeceklerini” belirtiyorlar.

“Hangi tarihlerde, hangi hassas, hangi oranda kime sattınız? ‘Dedik. Soruyoruz, çık dışarı, açıklığa kavuşturalım, bu gizemli bir durum mu? Çık dışarı kardeşim, hesap ver.

“Savaşımıza ciddiyetle devam edeceğiz. Bugün sıradan başkanlarımızı, yerel başkanlarımızı ve gençlik şubelerimizi iletişim kurmaya çağırıyorlar. Bunun için endişelenmeyin. Bizden yöneticimize kadar ne baskı kurarsanız koyun, biz kazandık ” Geri adım atın. Sorduğumuz soruşturmada gerçekten garip davrandılar. ” Gariplerdi. Bu rahatsızlıktan son derece memnunuz. “

Merkez Bankası’nın mağazaları iş sektörlerini hangi nedenle vurguluyor?

CHP sonuçlarından memnun

Bülten ve derneklerden 128 milyar dolarlık afiş indirilen CHP, tartışmanın sonuçlarından memnun.

CHP kaynakları, pankartların indirilmesi konuşması nedeniyle toplumun büyük bir kısmının “128 milyar dolar” şakasını bildiğini fark ettiriyor ve hukuk yöneticisinin pankartlara arabuluculuğunun “çılgınlık” olarak görüldüğünü öne sürüyor. popüler değerlendirmede “kamu otoritesi”.

Erdoğan’ın daha önce “planı koyduğu” gündeme gelirken, “128 milyar dolar nerede?” Konuşmada, kamu otoritesinin sürekli olarak “tepki vermesi” gereken toplantı olduğu vurgulanıyor.

CHP liderleri, onları engellemeye yönelik çabalara rağmen, internet medyasından ve diğer medyadan pankart asmaya ikna edici bir tepki alana kadar “sormaya devam edeceklerini” ifade ediyorlar.

By admin